TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Zabiegi medycyny estetycznejKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Dziewczyny,

Wybrałybyście się na jakiś zabieg medycyny estetycznej w stylu powiększanie ust , botoks, powiększanie piersi, czy jakieś inne korekty? Jaki macie stosunek do takiej ingerencji w ludzkie ciało?
Sponsor
Raczej bym się nie zdecydowała. Powiększanie ust czy piersi to dla mnie chyba za wiele ale wszystko jest kwestią gustu :) Od czasu do czasu wybiorę się tylko do kosmetyczki i tyle. Dzisiaj jest tyle fajnych zabiegów, że naprawdę warto sobie zafundować taką wizytę. Tutaj http://www.spaprzemysl.pl wybór jest spory :)
Powiększyć i wymodelować usta można kwasem hialuronowym - efekty mega, zwłaszcza po zabiegu w zaufanym gabinecie, na extra sprzęcie i produktach, jak u dr Sobańskiej w Kielcach http://dermatologkielce.com.pl/kwas-hialuronowy/ . Sama uznaję niewielka ingerencję, by wyglądać lepiej. Na operacje plastyczna chyba bym się jednak nie zdecydowała...
Dokładnie, ja powiększałam i modelowałam usta za pomocą kwasu hialuronowego u świetnego specjalisty od medycyny estetycznej - http://drjakubjakubowski.pl . Dzięki temu zabiegowi, czuje się bardzo atrakcyjnie, mam śliczne i zmysłowe usta. Wszystko dzięki dr Jakubowskiemu, który z pełnym profesjonalizmem i precyzją wykonał zabieg.
Ja bardzo często korzystam i mam zamiar skorzystać z usług gabinetu medycyny estetycznej w Wrocławiu. Wykonują tam zabiegi z użyciem własnego osocza bogatopłytkowego stosuje się w celu naturalnego odmłodzenia i regeneracji skóry, skóra się regeneruje, następuje poprawa jej elastyczności, gęstości i napięcia, natomiast fałdy i zmarszczki ulegają wygładzeniu. Warto zapoznać się ze szczegółami na stronie wroclaw-dentysta.com.pl/pl/osocze-bogatoplytkowe-wroclaw/
 

Ostatnio dodane:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.