TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: PsychologKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Witam, potrzebuję jakiegoś dobrego psychologa bądź psychiatrę. Najlepiej żeby był z okolic Warszawy. Interesuje mnie usługa terapia dla par. Znalazłem ofertę Pana Jacka http://pomoc-psychologiczna.com.pl/ czy ktoś może korzystał z jego usług?
Sponsor
W Warszawie bardzo dobre opinie słyszy się o terapiach w Psychomedic http://psychomedic.pl/psychoterapeuta-warszawa/. Maja bardzo dobrych specjalistów, komfortowe warunki no i możesz umawiać się także w weekendy.
Dokładnie ja także słyszałam pochlebne opinie o Psychomedic, prowadzą różnego rodzaju terapie i dla par i indywidualne i grupowe, a w samej klinice pracuje wielu specjalistów z różnych dziedzin co pozwala na uzyskanie kompleksowej pomocy. Najlepiej dzwonić na infolinię dostępna na http://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ :)
Można także skorzystać z pomocy online, bez wychodzenia z domu i tracenia czasu w korkach. Moja przyjaciółka od jakiegoś czasu korzysta z takich sesji przez skype na http://sui.com.pl/pomoc-online i jest bardzo zadowolona z tej formy terapii.
Psychoterapeuta w Gliwicach http://psychoterapiawgliwicach.com z doświadczeniem tez poprowadzi terapię. Warto próbować.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.