TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: medycyna esteycznaKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Postanowiłam zadbać o siebie i szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Kielcach. Dużo opinii słyszałam o gabinecie dr Sobańskiej http://dermatolog-medycyna-estetyczna.business.site/
Zależy mi na doświadczeniu, nowoczesnych technikach i sprzęcie no i konsultacji dermatologicznej, a tam o jest. Korzystał ktoś?
Sponsor
Ja dla odmiany w ramach zadbania o swój wygląd szukam dobrego gabinetu kosmetycznego by zrobić usuwanie przebarwień na twarzy. Najprawdopodobniej to pozostałość po wakacyjnym intensywnym opalaniu. Trzeba będzie poddać się 10 krotnej sesji powtórzeń by całkowicie je usunąć. Mam nadzieję że się uda, bo strasznie takie przebarwienia na twarzy mnie szpecą.
Medycyna estetyczna poszła naprzód i wiele Pań chętnie korzysta z takich dobrodziejstw. Ja nie mam nic przeciwko, by każdy wedle uznania poprawiał naturę. Furorę robią chyba lasery, bo można nimi np. usuwać żylaki, tatuaże itp. ( wiem, że specjalistyczny sprzęt tego typu gabinety kupują na w cosmed24.pl ). Co sądzicie o laserach w medycynie estetycznej?
 

Ostatnio dodane:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.