TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Komputerowe dobieranie fryzurKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Jakie programy do komputerowego dobierania fryzur znacie i polecacie? Dotychczas stosowałam Cosmopolitan Makover, ale gdzieś zgubiłam płytę już dość dawno i szukam czegoś nowego. Zastanawiam się nad większą zmianą fryzury, chociaż nie wiem czy na zwykłym farbowaniu się nie skończy.

Co polecacie?
Sponsor
polecam zwykle pazurki i pocieniowanie wlosow, bez grzywki:) no a programow jest sporo wystarczy w google wpisac. gdybym polecala to wlasnie ten o ktorym piszesz cosmopolitan makover.
ertgh

sprawdź sobie te strony:

http://www.nowafryzura.pl/?id=demo
http://www.e-fryzury.com/gal/2index.php

a niby dlaczego? lepiej sprawdzić wirtualnie jakie ciecie jest odpowiednie do posiadanego owalu twarzy, niż iść do fryzjera, który to na ogól nie wiele więcej od nas wie i zdać się na jego łaskę bądź nie łaskę.

jeżeli dość diametralnie chcesz zmienić fryzurę warto jest zobaczyć czy pasuje ci do twarzy i dlatego polecam program, z którego wcześniej już korzystałam: http://ikf.styl.fm/kdf/wirtualny-fryzjer znalazłam go w internecie i naprawdę się przydał:) miałam dość długie włosy i chciałam zrobić sobie grzywkę i skrócić włosy do takiego stylu coś jak Rihanna wcześniej miała-z tyłu krótsze z przodu dłuższe i tak się stało:) wydaje mi się, że ta fryzura pasuje do mnie, dzięki takim programom na pewno możemy wybrać sobie najlepsze uczesanie, drugą sprawą są umiejętności fryzjera i to jak uda mu się odzwerciedlić to co chcemy, aby zrobił:)
Nie wiem czy to jest dobry pomysł :)
www.holzbau.pl/drewno.php
Ja chyba wolę bardziej tradycyjne metody...nie wiem czy ktoś może korzystał z usług tego fryzjera http://luksusportal.pl/pl/kosmetyka-i-uroda/prezentacje/pure_diamond?
Żeby móc dobrze komputerowo dobrać fryzurę, trzeba mieć naprawdę profesjonalny program, niestety te z których korzystałam w internecie były delikatnie mówiąc dalekie od ideału. I w zasadzie nie wiele mi pomogły. Zdecydowanie lepszą metodą jest poszukiwanie modnych fryzur na różnego rodzaju portalach tematycznych, blogach i forach. Na przykład ciekawe propozycje na rok 2016 znajdziecie tutaj . Najważniejsze pytanie na jakie sobie musicie odpowiedzieć, to czy chcecie włosy długie czy krótkie. Ja w tym roku chyba zaszaleje z krótkimi :)

Jeśli mamy swoją stała zaufaną fryzjerkę, to ona powinna wiedzieć w jakiej fryzurze będzie nam najlepiej. Ja zawsze zdaję się na swoją i jestem zawsze zadowolona z efektów
A ja myślę, że takie komputerowe dobieranie fryzur to super sprawa.
Przy kazji mogę polecic Wam moje ostatnie odkrycie - serię Loreal dia richesse.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.