TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: SKUP ZŁOMU I ZŁOMOWANIE POJAZDÓW W BIAŁYMSTOKUKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Witam, mam zakład ślusarski
i od pewnego czasu produkuje belki do samochodów osobowych przez co mam dużo akumulatorów na sprzedaż i tak pomyslałem, że może sprzedać tutaj ?

UNIWERSTAL BIAŁYSTOK, ul. Popiełuszki 113
NAJWIĘKSZY SKUP ZŁOMU W BIAŁYMSTOKU !!!

- SKUP ZŁOMU ŻELIWA, STALI HURT/DETAL - dużym klientom podstawiamy bezpłatnie kontenery i odbieramy własnym transportem! - wystawiamy Karty Przekazania Odpadów, Obsługujemy firmy w zakresie cyklicznego odbioru - użyczamy kontenery i wymieniamy na żądanie. Bezpłatny odbiór i transport. Złomujemy maszyny i inne środki trwałe będące na wyposażeniu firm - wystawiamy dokumenty potrzebne do zdjęcia ze stanu, szybkie terminy płatności.

- Skup metali kolorowych - miedzi, mosiądzu, aluminium, ołowiu, puszek aluminiowych, cynku, cyny, tytanu, znalu, stali kwasoodpornej i innych.

- Skup wiązki samochodowej, katalizatorów i zużytych AKUMULATORÓW.

- Sprzedaż używanych części samochodowych (elementy karoserii, zawieszenia i silnika, felgi aluminiowe i stalowe, opony używane, sprawne akumulatory)

- ZŁOMOWANIE POJAZDÓW - Płacimy najwięcej (wystawiamy zaświadczenia potrzebne do wyrejestrowania) - Posiadamy wszystkie zezwolenia - jesteśmy legalnie działającą Stacją Demontażu Pojazdów. Kasacja pojazdu w naszej firmie = brak problemów w Wydziale Komunikacji.

- TANIE AUTA BIAŁYSTOK SKUP/SPRZEDAŻ - NAJLEPSZE CENY

http://www.uniwerstal.pl
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.