TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: gdzie ubezpieczyc samochódKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Witam przymierzam się do kupna "nowego" używanego samochodu ,ale nie wiem jaka firmę ubezpieczeniowa wybrać, jest to mój pierwszy samochód i nie orientuje się gdzie byłoby najlepiej, dzięki za pomoc.
Sponsor

zależy czego oczekujesz od ubezpieczenia. ja mam swój ubezpieczony w HDI z racji tego, że nie mają zwyżki za wiek i krótki czas posiadania prawo jazdy. na podobnych warunkach działa też Allianz.
Witam mam takie pytanie. Od jakiegoś czasu szukam jakiejś dobrej firmy transportowej , zależy mi na bezpieczeństwie ponieważ mam do przewiezenia pare artykułów chemicznych są one niebezpieczne dla zdrowia trafiłem na stronę Adecon i chce z niej skorzystać ponieważ ma świetne opinie i specjalizuję sie w tej branży http://adecon.pl/przewoz-towarow-niebezpiecznych-transport-adr/ jeśli również o niej słyszeliście proszę o opinie:-) Mnie przekonuje :-)
Porównaj ubezpieczenia online, najlepiej i najwygodniej poznasz produkty wielu towarzystw i dobierzesz oc czy ac dla siebie. Na http://di.com.pl/porownywanie-ubezpieczen-online-58273 czytałam, że można tez nieźle zaoszczędzić na takich porównaniach, dobierzesz zakres ochrony taki, na jakim Ci zależy przy autocasco przy oc najtaniej kupisz polisę
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.