TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Plany na Sylwestra 2009/2010Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Co planujecie na Sylwestra? U mnie zapowiada się impreza domowa, nie wiem tylko jeszcze czy wybierzemy sobie jakieś stroje do przebrania tak jak w zeszłym roku (postacie z filmów) czy ubierzemy się zwyczajnie.
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Sponsor

ja raz byłam na sylwku w stylu lat 70 ale w sumie żadna różnica czy się jest przebranym czy normalnie ubranym. grunt by ludzie byli fajni. no i mój to była typowa domówka. na plener za zimno, a w klubach za duża hołota.

mój ostatni Sylwester był przebierany :) i bardzo polecam! jak dla mnie jest różnica, jest na pewno śmieszniej patrząc na przebranych ludzi no i niezapomniana pamiątka w formie zdjęć też jest super pomysłem:) a więc ja polecam bardzo bardzo:) zarówno takie coś można zorganizować w domu, jak i w jakimś klubie:) a jeżeli chodzi o Sylwester tegoroczny...to szczerze powiedziawszy jeszcze nie myślałam:)ale na pewno coś się wymyśli

jeszcze za wcześnie myśleć o tegorocznym. wcześniej jest świętowanie początku lata, końca sesji, urodziny .. ;)
No raczej:) póki co to moje najbliższe świętowanie to juwenalia i komunia chrześniaka;]
A do sylwestra sporo czasu, choć zawsze dużo wcześniej trzeba jednak o tym myśleć.

robienie planów z aż takim wyprzedzeniem w moim przypadku mija się z celem, bo wszystko zdąży się jeszcze 120 razy pozmieniać.
Owszem co się zmieni to się zmieni, ale zawsze jakies pomysły zostaną może na następny rok? Ja w tym roku domowka, ale w zeszłym bałam na nartach. Nie było wielkiej imprezy, ale towarzystwo super przyjaciół i super zabawa na stoku.
W celu znalezienia noclegu blisko morza polecam stronę http://www.blizejmorza.pl która automatycznie przelicza odległość do plaży
Nie mam planów
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.