TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Biuro podróży Rainbow Tours - opinieKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

W zeszłym roku po raz drugi wybrałam się na wycieczkę z biurem podróży Rainbow Tours. Za pierwszym razem był to wyjazd do Pragi, za drugim objazdówka po cudownej Italii.

W obu przypadkach przewodnicy sprawili się na medal i nie można im było niczego zarzucić. W przypadku drugiej wycieczki samolot mocno się spóźnił, a ponieważ dowiedzieliśmy się o tym tuż po opuszczeniu hotelu, ale jeszcze przez odjazdem z niego, biuro migiem załatwiło nam ponowne zakwaterowanie w kilku pokojach, obiad i kolację, a my mieliśmy kilka dodatkowych godzin na wyleganie się na plaży i zakupy w Reggio di Calabria. Mimo znacznego opóźnienia nikt nie narzekał, bo po tygodniowym zwiedzaniu brakowało nam właśnie dnia typowego wypoczynku. Poza tym, na lotnisku w związku z opóźnieniem dostaliśmy bony na drobne wydatki.

A jak Wasze wrażenia z Rainbow Tours? Tak samo pozytywne jak moje?
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Sponsor
Ja skorzystałem z usług firmy Canartours i powiem, że spędziłem cudowny urlop. Teneryfa bo dokładnie tam się skusiłem wybrać. Było cudownie, apartament był bombowy a najlepsze, że zapłaciłem bardzo mało jak na takie dwu tygodniowe wczasy. Polecam ich bo na prawdę warto.
Dla mnie najlepszym biurem jest Itaka. Może nie mają najtaniej, ale są rzetelni i pewni.
Ja równiez uważam, że Rainbow Tours jest naprawdę w porządku.
Byłam z biurem w Senegalu i Gambii. Podziwiałam Afrykę, kolorową i tętniącą klimatem. Rezydentka była miła i kompetentna, nie było żadnych poślizgów w programie, a wycieczka była spełnieniem moich marzeń!
Popularne słowo ekologia :)
Jadę za pośrednictwem Rainbow Tours do Egiptu na 2 tygodnie - nie bylem od 3 lat na urlopie to mi się w końcu należy coś od życia. Patrzyłem na statystyki i komentarze i tak myślę, że pewnie będę zadowolony. Widzę, że panowie wyżej byli.
Rok w rok jeździmy z żoną i dziećmi, przyzwyczailiśmy się, a o promocję też nietrudno. Pani Gosia z biura już nas dobrze zna, nasze potrzeby i dostajemy od niej informacje. Do pierwszej wycieczki przekonała mnie żona, spodobało mi sie i tak już zostało, a dzieci wręcz zachwycone.
Jeszcze nigdy nie korzystaliśmy z biura podróży, zawsze jakoś tak sami jeździliśmy, ale to głównie po Polsce. Mamy teraz taki szalony pomysł, żeby wybyć gdzieś dalej, najlepiej do Egiptu. No i teraz pojawia się pytanie: z jakim biurem? Póki co skłaniamy się przy Rainbow Tours ze względu na opinie no i przede wszystkim dlatego, że to duże biuro, też notowane na giełdzie, a to zawsze wjakiśtam sposób wpływa na przejrzystość. Czy Rainbow na pierwszą zorganizowaną wycieczkę to dobry pomysł?
My byliśmy na objazdówce Włochy Klasyczne - też z Rainbow Tours. Po prostu magia. Nie ma się do czego przyczepić, a na szczególne uznanie zasługuje nasza pilotka. Polecam ten wyjazd.
Bardzo pozytywne. Za każdym razem jest jeszcze lepiej, firma się rozwija i ukłania w stronę klienta, co widać po jakości ich produktu.
Nie miałem możliwości jescze skorzystać z Rainbowa, za to od lat podróżuje z LogosTour. Rok termu byłem w Hiszpanii, w tym roku niestety urlop w PL, ale za rok jak się uda to http://logostour.pl/wycieczki-japonia.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.