TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: TeatrKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Wszyscy rozpisujecie się tutaj o filmach, a co z teatrem? Lubicie chodzić, macie jakieś swoje ulubione sztuki? Gdzie kupujecie bilety? Ja ostatnio odkryłam fajną aplikacje na telefon Tiketto - https://www.tiketto.pl/ , dzięki niej można nabyć bilety na różnego rodzaju wydarzenia kulturowe i sportowe w całej Polsce :) Od czasu do czasu taka rozrywka jest bardzo wskazana :)
Sponsor
Zwykle bywam przynajmniej raz w miesiącu w teatrze, nawet na wakacjach bo Szekspirowski w Gdańsku ma w ofercie sporo imprez na czas urlopowy większości z nas http://teatrszekspirowski.pl/wydarzenia-gts/atrakcje/. A że kocham Trójmiasto, to bywam dość regularnie i korzystam z dobrodziejstw kulturalnych i polecam
Zobacz, co będą grali w Teatrze Komedia https://teatrkomedia.pl/repertuar - jedno z moich ulubionych miejsc w Warszawie, staram się bywać chociaż raz na kwartał, warto.
A ja wkrótce wybieram się na spektakl taneczny "Boxality" w Teatrze Palladium. Słyszeliście o tym, ponoć ma to być niezwykła opowieść przekazana w formie tańca. Przeglądałam internet i trafiłam na stronę http://boxality.com , poczytałam co nie co o tym spektaklu i bardzo mi się spodobał. Ponieważ sama tańczę od kilku lat, chętnie wybiorę się na tak fantastyczny pokaz.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.