TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Pierwszy taniecKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Co wybrałyście na swój pierwszy taniec? My na ślubie tańczyliśmy walca wiedeńskiego do piosenki Enja - "Carribean Blue", ale gdybym teraz miała wybierać to nie wiem czy nie byłoby to The Stranglers - "Golden Brown".

Na początku zastanawiałam się, jak uda nam się w ciągu 3-4 godzin zatańczyć tak jak profesjonalni tancerze, ale do tego tańca wcale wiele nie było trzeba. Nauczyliśmy się podstawowych kroków, później były one wzbogacone o detale, dzięki którym ruchy wyglądały płynnie. Ogólnie zarówno kurs, jak i główny taniec, wspominam bardzo pozytywnie.
60 kg... coraz bliżej idealnej wagi :)
Sponsor

Ostatnio słyszałam Golden Brown i faktycznie wydaje się być idealna do walca.
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."

nie wyobrażam sobie wyjść na środek i na oczach kilkudziesięciu osób coś odtańczyć ;)
dzeta podbijam podobnie jak ja;p nie widziałem że wy chodzicie specjalnie na takie kursy z moich znajomych nikt na coś takiego nie chodził;p po prostu odtańczyli zwykły taniec i no problem;p

najpopularniejsze jest z nogi na nogę po okręgu i moje zdolności taneczne też do tego się ograniczają. przynajmniej ryzyko uszkodzenia siebie i innych jest zminimalizowane. a do tych ruchów pasuje każda muzyka ;)
każdy tańczy jak umie i tyle ważne by po palcach nie deptać partnerki ;p

pierwszy taniec zależy głównie od wyobraźni, pomysłów i oczekiwań pary młodej, praktycznie w każdym mieście można odbyć kurs nauki tańca i doszkolić się przed tym wyjątkowym dniem:) myślę, że jest to super rozwiązanie, a efekty pracy na pewno będą wspominane przez długi, długi czas

gdy brak zdolności można wymyślić z partnerem jakiś zabawny układ by odwrócić uwagę od nikłych umiejętności. na takich kursach instruktor może doradzić jak dokładniej ukryć braki i dobrać do tego odpowiednią muzykę.
ja mam strach pokazywania emocji dla tego i nie tańczyłem na weselu)
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.