TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Pachnidło - warto?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Co sądzicie o książce Pachnidło? Chcę obejrzeć film na jej podstawie i nie wiem, czy nie powinnam najpierw jej przeczytać. W końcu jak można opisać te wszystkie zapachy?
60 kg... coraz bliżej idealnej wagi :)
Sponsor
książka jest świetna, lepsza od filmu. Wszystko jest ciekawie opisane i bardzo wciąga. Proponuje przeczytać najpierw książkę.

jaka by książka nie była zdecydowanie doradzam pierw ją przeczytać. potem można sobie dopowiadać brakujące elementy w filmie dzięki czemu lepiej się go ogląda. i przede wszystkim na przeczytanie książki trzeba poświęcić dużo więcej czasu wiec lepiej nie znacz jej rozwiązania i pozwolić by do końca nas intrygowała ;)
dziwne trochę i zakończenie takie jakieś ...
ja osobiście widziałem tylko film , niektórzy się zachwycają że ciekawa historia i takie tam na mnie nie wywarł większego wrażenia niestety;p
Uważam, że świetnie został przedstawiony psychologiczny aspekt samotności. Książka niesamowicie wciągająca i trzymająca w napięciu. Film również widziałam, podobał mi się, ale nie porwał mnie już tak mocno jak książka.

ja niestety oglądałam tylko film...i powiem, że bardzo mi się podobał, ale jak tu wszyscy mówią, że film lepszy od książki, a więc muszę się wybrać do biblioteki i koniecznie wypożyczyć i przeczytać :) a czy praktycznie wszystko w filmie zostało pokazane tak jak w książce?czy część motywów została zmieniona?

do filmu zawsze coś trzeba zmienić i na ogół uprościć więc książkę polecam i nic nie zdradzam, by jeszcze miała czym wciągnąć :)
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.