TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Na jaki kurs nauki konnej wysłać dziecko?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Ostatnio moje dziecko( w wieku 7 lat) bardzo interesuje się końmi oraz jazdą konną. Chciałabym zapisać je na jakiś kurs, gdzie mogłaby czerpać radość z obcowania z tymi wspaniałymi zwierzętami. Czy ktoś z Was uczęszczał na kurs jazdy konnej? czy instruktor dobierze odpowiedni tok nauki?co jeszcze powinnam wiedzieć zanim wyślę swoje dziecko na ten kurs?
Sponsor
ja też wysłałem moje dziecko w takim wieku na konie. Jednak pierwszy wybór szkoły jazdy konnej nie był dobry, instruktor był bardzo wymagający i złośliwy. Córka często wracała z płaczem. Następną szkołę wybierałem bardziej wnikliwie. Chodzi na konie 2 razy w tygodniu i zawsze wraca zadowolona. Porozmawiaj najpierw z instruktorem i zadecyduj czy może uczyć Twoje dziecko, powinnaś też iść z dzieckiem na kilka pierwszych lekcji. Pozdrawiam i życzę powodzenia w szukaniu odpowiedniej szkoły dla swojej pociechy

Bardzo dobrym pomysłem jest to żebym jednak kilka razy poszła z dzieckiem i zobaczyła jak takie zajęcia wyglądają. Ile takie zajęcia przeważnie trwają?po godzinie?

najlepiej poszukać w swojej okolicy jakiejś stadniny albo zwykłego hodowcy i pierw pozwolić dziecku poodwiedzać zwierzęta, a przy okazji i samemu się z nimi zapoznać. duża część takich mniej profesjonalnych, a może raczej nie nastawionych na zyski hodowców pozwala jeździć konna w zamian za pielęgnacje koni. szczotkowanie, karmienie itd

tak właśnie pomyślałam, żeby lepiej znaleźć może miejsce mniej oblegane, gdzie dziecko miałoby okazję oprócz jazdy konnej nauczyć się paru innych ciekawych rzeczy, a tym bardziej, że jest to jej pasja:) mam na oku już parę ofert, teraz pozostaje udać się na wizytę z hodowcami i wybrać najlepsze miejsce do tego :)

i jak tam po rozmowach i oględzinach, udało się coś ciekawego znaleźć?
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.