TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Jaka dzielnica Warszawy?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Hej
ostatnio razem z moim parterem rozmyślamy nad kupnem nowego mieszkania w Warszawie. Tylko problem w jakiej dzielnicy... każda ma jakieś swoje wady i zalety. Może mieszkacie w jakiejś szczególnie fajnej? Myśleliśmy o Wilanowie ale tak naprawdę nie jestem przekonana bo jest sporo minusów...
Sponsor

A ja mieszkam na Ursynowie na Oś. Olimpia i jestem zadowolona z tego wyboru. Mam duże, komfortowe mieszkanie z balkonem. Osiedle jest ciche, zadbane, mamy sporo zieleni, poza tym jest także plac zabaw, ogródki lokatorskie oraz parkingi podziemne. Myślę, że dobre gospodarowanie osiedlem to przede wszystkim zasługa naszego zarządu wspólnoty, ale także firmy Lemmon House, która administruje tym osiedlem. Administrator jest komunikatywny i sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Wymieniłam takie najważniejsze czynniki, które zadecydowały o kupnie mieszkania właśnie tutaj :).
Mnie bardzo ciekawią te prestiżowe apartamenty warszawa. A wy co sądzicie na ten temat? W ofercie inwestycji posiadają 12 prestiżowych apartamentów z widokiem na Wisłę. Myślę, że osoby ceniące sobie luksus również będą ofertą zainteresowane.
 

Copyright:

Copyright © 2017 TwojFachowiec.net
All rights reserved.