TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: lepsza myjnia ręczna czy automatyczna?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

dużo się słyszy na temat myjni samochodowych..jedna lepsza od drugiej, jednak czy to prawda, że myjnie ręczne są lepsze od tych automatycznych?czy dokładniej się umyje ręcznie?i jak jest lepiej dla samochodu, żeby nie zniszczyć mu lakieru?
Sponsor
Ja myje ręcznie i nie narzekam:) Przy okazji trochę ruchu nie zaszkodzi, a i uważam, że sama dokładniej to zrobię;]

jeżeli komuś się spieszy i nie ma czasu to automatyczna jest niezastąpiona. taki brud z drogi jak kurz, zacieki po deszczu myje bez problemu ale coś bardziej przyklejonego i przyschniętego tak idealnie już nie usunie.
nie mniej auto nie myte wcale a myte choćby tak i tak lepiej sie prezentuje jednak jak ma się trochę czasu lepiej myć ręcznie.
Wiadomo,że automatyczne myjnie są choćby lepsze gdy ktoś nie ma działki, gdzie może umyć auto, pod blokiem niezawsze się da...

nie wiem jak tam jest na ręcznej - nigdy nie byłam, ale to chyba działa na zasadzie wrzuć monetę i masz np 5min na mycie więc mi osobiście takie ściąganie z czasem nie pasuje ale samemu się i tak lepiej umyje bo widać gdzie trzeba poprawiać ;)
Ja jestem zwolennikiem myjni bezdotykowej. Nie kosztuje to wiele, a perfekcyjnie umyty samochód świeci się. Ja jeżdżę u siebie na stację kontroli pojazdów w Gliwicach . Mają tam myjnie z pięcioma programami, a do woskowania używają nanotechnologii, a do spłukiwania wody osmotycznej. Nie niszczy to karoserii.
Chcąc zadbać o lakier samochodu warto zajrzeć także do https://eport2000.pl/boll.html , gdzie można znaleźć produkty czyszczące w naprawdę atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie.
A może warto wybrać myjnię parową, jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do Fortador i sprawdzić oferowane przez nich - myjnia parowa. Uważam, że oferta bardzo ciekawa, więc i wy możecie sprawdzić sobie szczegóły ich oferty.
Znajomy zastanawia się nad takim biznesem i wybrał myjnie z http://www.corrimex.pl/myjnie-automatyczne/ z wielu powodów - głównie jakości mycia, kosztów i późniejszego utrzymania no i korzystał z opinii klientów takich myjni.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.