TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Ranking Firm Rodzinnych Roku 2011Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Biuro Market Leszek Kulina Sp. j. wyróżniony w rankingu Firmy Rodzinne Roku
2011 !

Z inicjatywy opiniotwórczego tygodnika Newsweek Polska przy udziale mecenasa projektu ALIOR BANK oraz patronów projektu; Decide with Confidence, IFR Inicjatywa Firm Rodzinnych, PARP , VOLVO , NETIA , patronów medialnych onet.pl i Forbes, stworzono Ranking Firm Rodzinnych, który wyłonił najbardziej dynamiczne polskie firmy rodzinne.

Podstawą nagrodzenia uczestników rankingu była dynamika wzrostu sprzedaży na podstawie danych finansowych za lata 2008, 2009 i 2010 oraz przyjazna atmosfera, stabilność firmy i zatrudnionych w niej osób, które są częściej ważniejsze niż czysty zysk.

Klasyfikowanie uczestników odbywało się według kategorii:
- województwo;
- wielkość firmy: mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

Do rankingu w województwie Świętokrzyskim zostało zakwalifikowanych kilka tysięcy firm, wśród nich był oczywiście Biuro Market Leszek Kulina Sp. j. – uczestnik polskiej sieci handlowej Partner XXI. 13 kwietnia br. Biuro Market wziął udział w uroczystej Gali Rankingu Firm Rodzinnych Roku 2011 Newsweeka w Kielcach. Ku ogromnemu zaskoczeniu właścicieli firma Biuro Market Leszek Kulina Sp. j. została wyróżniona i znalazła się w gronie 21 najlepszych firm województwa świętokrzyskiego.

Gratulujemy sukcesu!

Partner XXI
MaCOOLatura
Sponsor
Stare
[url="http://www.baltykgaz.pl/gaz-w-butlach"]zbiornik na gaz[/url]
Hej a był może ktoś na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017, który się odbył niedawno? Ja słyszałam, że było ciekawie. W szczególności każdego Gala zaskoczyła i występ Edyty Górniak.
 

Ostatnio dodane:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.