TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: KonferencjeKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Witam, za niedługo będę musiał zorganizować konferencję. Na razie nie mam sali do jej przeprowadzenia stąd moje pytanie, czy znacie jakieś sale konferencyjne pod wynajem w Warszawie? Przeglądałem kilka ofert i znalazłem tę http://saleszkoleniowe.biz/. Czy organizował z was tam jakieś szkolenia?
Sponsor
Na takich konferencjach to chyba przydaje się sprzęt multimedialny prawda? może warto zaopatrzyć się w ten model - http://projektory.pro/blog/item/244-projektory-pro-oficjalnym-dealerem-premium-panasonic?
Sprawdźcie sobie ofertę sal konferencyjnych w Gdańsku https://www.salebiznesowe.pl/konferencje-gdansk jest bardzo urodziwe miejsce jeśli chodzi o organizację tego typu imprez ze względu na dostępne morze. Ja odwiedziłam Gdańsk kilka razy i bardzo mi się podobało.
Tak, tam są fajne miejsca.
Nom bardzo ciekawe opcje, ja natomiast wybieram się za kilka dni do  Vienna House Andel's Łódź na Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2017, może ktoś wybierze się ze mną? Będziecie mieć możliwość doszkolić się w temacie biznesu i zobaczyć jak wygląda ten hotel.
Żeby przygotowac idealną imprezę to trzeba sporo wysiłku, wiem coś o tym. Tym razem zamierzam wynająć obsługę cateringową na bankiety Kraków http://horecaservice.pl/firma/ . Moi znajomi mi ich polecili bo już korzystali z ich usług i impreza była udana. Więc zdaję się na nich :) Mam nadzieje że moja impreza dla pracowników też będzie udana.
 

Ostatnio dodane:

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.