TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Kaseton reklamowy - reklama podświetlana diodami LED czy warto?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Witam wszystkich. Mam pytanie dla znających się na temacie reklamy i promocji. Znalazłem ofertę pewnej agencji reklamowej w Małopolsce, która oferuje podświetlane kasetony reklamowe w wersji LED. Czy waszym zdaniem warto stosować ten sposób do podświetlenia grafiki ? Stosował ktoś ? Macie jakieś doświadczenie w tym temacie?
Piszą tam że warto stosować ten rodzaj oświetlenia ze względu na oszczędności w zużyciu energii i takie tam niby same plusy, ale jak jest w rzeczywistości ?
Sponsor
Sądzę, że przydatnym gadżetem w firmie może być również Stand na ulotki. Z pewnością takie stojaki zapewnią ciekawe miejsce na ulotki, sprawdźcie, a być może i was taka oferta zainteresuje.
Ulotki przeważnie każdy bierz i zaraz wyrzuca, ale co zrobić żeby np wyróżnić swoją firmę? Może dobrym sposobem byłby flagi reklamowe? Właśnie ja zastanawiam się nad taką koncepcją, myślę że taka forma reklamy byłaby naprawdę oryginalna. Znalazłam nawet do nich świetne elementy do mocowania na stronie http://www.axox.eu . Planuję zakupić u nich maszty ponieważ są wykonane z świetnych materiałów, które zapewniają odpowiednią elastyczność i idealnie będą pasować do różnego rodzaju flag.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.