TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Nieuczciwy kontrahent - jak ściągnąć długi?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Pomocy! Kontrahent mnie oszukał i nie chce zapłacić. Co robić?
Sponsor
Jeżeli nie chcesz się sama w to "bawić", to zleć windykację należności, komuś, kto się w tym specjalizuje. Mogę na pewno zarekomendować Koksztysa, bo nie dość, że tani (99 zł miesięcznie), to skuteczni. Mnie pomogli już trzy razy. Jeden dłużnik uciekł nawet za granicę, ale i tam go "chwycili".
Ja bym też chciał wyjść z firmą na prostą. Co sądzicie o faktoringu? Podobno poprawia przepływ gotówki i ściąganie należności z kontrahentów. Znalazłem nawet ciekawą firmę co się tym zajmuje a mianowicie KUKE Finance S.A. Chyba się do nich zwrócę o pomoc, można ich znaleźć na stronie http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-niepelny/

Nasza firma świadczy usługi windykacji należności na terenie całego kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
jania napisał(a):
Pomocy! Kontrahent mnie oszukał i nie chce zapłacić. Co robić?

Samodzielnie uruchamiasz ścieżkę windykacji na platformie vindicat.pl. Niewielkim kosztem przeprowadzisz pełen proces, włącznie z pozwem sądowym (jeśli zajdzie taka potrzeba).
Popieram zobacz sobie na cennik Vindicat na stronie - http://vindicat.pl/ to naprawdę nie jest droga opcja, a możesz tworzyć wezwania, pozwy, komunikować się z dłużnikiem za pomocą sms, maila czy tradycyjnej poczty. Możesz też spróbować polubownie załatwić sprawę. Życzę powodzenia :)
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.