TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Szkoła językowa English Perfect - opinieKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Mam za sobą kilka certyfikatów z języka angielskiego, przy czym do FCE przygotowywałam się samodzielnie i na korepetycjach, a do CAE postanowiłam zapisać się do szkoły językowej English Perfect w Olsztynie, dlatego chciałam podzielić się opiniami na jej temat.

Zarówno właściciele tej szkoły, jak i lektorzy, są bardzo mili i pozytywnie nastawieni do uczniów. Jedyny minus dałabym za organizację pracy w sekretariacie ze względu na to, że kiedy zapisałam się na kurs ogólny (bez przygotowań pod kątem egzaminu) na poziomie CPE, nie poinformowali mnie o tym, że grupa w ogóle nie powstała i dowiedziałam się o tym w ostatnim momencie. Zdarzały się również problemy z tworzeniem grup na kursy wakacyjne, przez co znajomi z nich zrezygnowali. Ale jak już grupa powstanie i zajęcia się zaczną, nie ma na co narzekać.

Ze wszystkich semestrów nauki w English Perfect najbardziej byłam zadowolona z kursu wakacyjnego głównie ze względu na to, że zajęcia odbywały się z rana kiedy najlepiej przyswaja się wiedzę i były to zajęcia intensywne trwające kilka godzin. To wtedy zauważyłam najlepsze efekty nauki i kiedy przychodził weekend, nie mogłam doczekać się poniedziałku ;-)

Przez cały czas mojej nauki w tej szkole miałam następujących lektorów:
- J. Łagun;
- Cz. Kiński;
- P. Smith.
Wszyscy z nich byli bardzo sympatyczni i potrafili stworzyć klimat do nauki daleki od klimatu zwykłych zajęć w szkole, dlatego żałuję, że z braku czasu musiałam przerwać kurs.

Znajomi trafili na innych lektorów i tu opinie były różne, niestety nazwisk ich lektorów nie pamiętam. Przeważały jednak dobre opinie, a kurs w każdym przypadku dał oczekiwane efekty, także bez wahania mogę polecić tę szkołę.

Czy Wy również możecie podzielić się dobrą opinią na temat English Perfect?
"Everything should be made as simple as possible, but no simpler."
Sponsor

Niestety nie kojarzę
Według mnie najlepszą metodą na naukę języka obcego jest kurs zagraniczny typu http://kursyjezykowezagranica.info.pl/indywidualnie/?lang=hiszpanski&country=hiszpania . Wiele firm organizuje takie wyjazdy, to chyba najszybszy sposób na to, aby zacząć swobodnie rozmawiać w obcym języku.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.