TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Okresowe szkolenia w firmieKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Chcę przeprowadzić w swojej firmie okresowe szkolenie bhp. Zastanawiam się pomiędzy szkoleniami online, a tradycyjnymi szkoleniami w formie wykładu. Bardziej skłaniam się ku e-learningowi, ponieważ według mnie to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Przeglądałem wiele ofert i wybrałem firmę, która w swojej ofercie posiada szkolenia w obu tych formach, jest to Delphi BDU - http://www.delphi.edu.pl/elerning.html. A dodatkowo firma ta cieszy się dobrą opinią wśród moich znajomych. W związku z tym mam do Was pytanie, jaka forma szkolenia jest według Was lepsza? Tradycyjna czy e-learningowa?
Sponsor

Według mnie to dobry wybór.
Zgadzam się z kamil43. Również miałem styczność ze szkoleniem e-learningowymi i przyznam, było to dla mnie miłe zaskoczenie. Myślę, że ta metoda ma podobne efekty co tradycyjne szkolenie.

I jak? przeprowadziłeś to szkolenie?

również szukam informacji na ten temat
Wśród szkoleń budowlanych mogę polecić http://www.szkoleniaeksperckie.pl/lista-szkolenia/szkolenia-nieruchomosci-i-budownictwo . Mają fantastycznych trenerów, dobre programy i adekwatne do jakości ceny. Warto sprawdzić!
Szkoleń i firm szkoleniowych, które je organizują jest na rynku całkiem sporo. Zazwyczaj jednak uczestnicy otrzymują suche informacje, dlatego ja bardziej przychylnie patrzę na szersze oferty typu http://emt-systems.pl/inzynieria_mechaniczna.html, bo z tego typu szkoleń wynosi się dużo więcej.
A ktoś brał udział w szkoleniach z ochrony danych osobowych organizowaną przez tą firmę https://www.bhpex.pl/giodo/ ? Ukończenie Kursu umożliwia zdobycie wymaganej wiedzy i umiejętności w zakresie ochrony danych osobowych. Zarazem uzyskanie zaświadczenia o ukończeniu kursu oraz certyfikatu. Uważam że to bardzo przydatne dla firm.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.