TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Jakie studia?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Piszcie jakie studia podyplomowe wg Was zapewniają możliwośc rozwoju zawodowego czy zmiany pracy. a może jakie sami ukończyliście i czy są wam pomocne i jakie wrażenia z nimi są związane.
Sponsor

Ja wybrałem się na podyplomowe informatyczne :)

Zawsze można poszukać pomysłów na bardziej wyspecjalizowanych do tego forach np http://www.forum.pisanie-prac.org.pl/topics143/prace-licencjackie-tematy-vt79.htm tam jest sporo wątków tego typu, jak również merytoryczna pomoc w sprawnie samego pisania prac zaliczeniowych i dyplomowych.
Musisz przede wszystkim wybrać to, co Cię interesuje. Studiowanie na siłę to katorga. Ja od siebie jedynie mogę polecić Ci WSEIZ w Warszawie - http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe . Zerknij sobie na kierunki, może akurat coś Ci przypadnie do gustu.

Teraz możliwości jest tak dużo, na pewno absolwenci takich kierunków jak programowanie czy informatyka nie muszą martwić się o pracę. Ale do rzeczy, czym się kierować i jakie studia podyplomowe wybierać? Według mnie warto przede wszystkim obserwować zapotrzebowanie rynku pracy, ale ważne są też nasze indywidualne zainteresowania i predyspozycje. Ja tak zrobiłam, teraz jestem na studiach podyplomowych na Zarządzaniu bezpieczeństwem informacji na UTH w Warszawie, wcześniej studiowałam tam Zarządzanie, więc jest to tak jakby kontynuacja ;). Nowa wiedza przyda mi się w pracy, poza tym ciągłe podnoszenie kwalifikacji jest zawsze mile widziane i dobrze oceniane przez pracodawców.
Widzę, że ktoś już wspomniał o WSEiZ. Też słyszałam wiele dobrego o tej uczelni. Przede wszystkim chwalą wykładowców i wysoki poziom nauczania. Mają też wiele kierunków ciekawych jeśli chodzi o studia I stopnia, jak chociażby architektura wnętrz - http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-architektury/architektura-wnetrz
A co sądzicie o studiach charakteryzacji i wizażu? Możecie zajrzeć na http://www.dziewulscy.pl/wydzial-wizazu-stylizacji/ jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat dostępnych tutaj wydziałów. Moim zdaniem, jest to naprawdę kreatywne zajęcie.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.