TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Nowa instalacja elektryczna - remontKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Na wiosnę szykuje się remont domu moich rodziców, będzie przede wszystkim wymieniana instalacja elektryczna, dlatego już teraz kompletuje wszystkie potrzebne materiały. Potrzebuję przede wszystkim nowe lampy (żyrandole, kinkiety) i oczywiście dobrej jakości żarówki, nie wiem czy będą to standardowe świetlówki, czy LEDy, ale chyba te drugie. Co do lamp to mam już kilka pomysłów, to m.in. te - http://www.emi-led.pl/80-lampy. Może ktoś z Was kupował już tam coś? Chciałbym przed zakupem poznać jakieś opinie, przede wszystkim te, dotyczące jakości produktów.
Sponsor
Ogólnie LEDy to duża oszczędność energii, ale trzeba wybrać odpowiednią moc żarówek LED, żeby nie było za ciemno, jeśli chodzi o instalacje elektryczną to jest taka firma Emiter, która bardzo dobrze się tym zajmuje i mogę polecić.
Jeżeli chodzi o montaż systemów monitorujących, to możecie zajrzeć do http://deltavideo.pl/ . Moim zdaniem firma naprawdę godna polecenia. Można liczyć na naprawdę dobre i profesjonalne monitoringi w atrakcyjnych cenach. Zobaczcie sami.
Sprawdź również szeroką ofertę sprzętu elektrycznego hurtowni Onninen. O jakości usług i produktów świadczy ich 100-letnie doświadczenie i współpraca z największymi firmami. Zapewniają najwyższy standard obsługi oraz sprawną realizację zleceń. Na stronie https://onninen.pl/pl-PL/elektrotechnika,c11 znajdziesz ich asortyment.
Hm, ja też mam mieć zakładaną nową instalację elektryczną i kazano mi nabyć listwy zaciskające elektryczne i ja zastanawiam się, gdzie takie znajdę , najlepiej z pomocą online, która pomoże mi w wyborze. W ogóle się na tym nie znam, to nie moja bajka, a faceci to mi zostawili.. Ech.
Znalazłam jedną ciekawą firmę wykonującą pomiary elektryczne http://salwis.pl/pomiary-elektryczne/ Wykonują pomiary elektryczne, w którego skład wchodzą kompleksowe pomiary odbiorcze i okresowe instalacji elektrycznej i odgromowej oraz specjalistyczne pomiary oświetlenia elektrycznego, w tym pomiary oświetlenia stanowisk pracy i terenów zewnętrznych.
A ja zajmuję się montażem , serwisem i modernizacjami instalacji elektrycznych w domach jednorodzinnych , mieszkaniach , lokalach. Wykonuję systemy alarmowe , systemy automatyki , pomiary okresowe i odbiorcze.

www.instalacje-eltom.pl
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.