TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Jakie rośliny polecacie do ogrodu?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Jakie rośliny możecie polecić do ogrodu? - w szczególności jakie kwiaty, ale też drzewa, krzewy, itp.?
Sponsor
Moim zdaniem w każdym ogrodzie przede wszystkim powinny się znaleźć jakieś owoce i warzywa, a więc w pierwszej kolejności radzę poszukać jakichś drzew i krzewów owocowych, oraz warzyw - z krzewów owocowych pomyśl o jagodach (takie http://florexpol.eu/drzewa-i-krzewy-owocowe/4331-jagoda-kamczacka-borealis.html powinny się nadać), a zamiast tradycyjnych drzew proponuję minidrzewka owocowe.
Niezapominajki
Osobiście polecam bluszcz - szczególnie na jesień przybierają piękne barwy
Jak jesteś z okolic Warszawy to zajrzyj sobie do Ulińskich - mają super duży wybór roślin ozdobnych i co też ważne chętnie doradzają, jakie w danych warunkach rośliny będą najlepsze.
http://krakow.sadurscy.pl
Każdy przedsiębiorca musi mieć kasy fiskalne, to nic nadzwyczajnego, ale nadzwyczajne okazje na kasy fiskalne znajdziesz na http://pinnex.pl
Jeśli chodzi o mnie to słabo znam się na kwiatach i krewach, jednak moja mama podpowiada, że wdzięczne będą cyprysy, rododendrony oraz rośliny rosnące na skalniakach. Mi z kolei podoba się zapach maciejek, jednak są one dosyć nieciekawe w uprawie, rozsiewają się samoistnie i może być problem z ich ogarnięciem. Możesz poszukać inspiracji na stronach projektantów ogrodów takich jak na przykład http://trawarica.pl/ . Na pewno znajdziesz coś dla siebie. ;)
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.