TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Jak zwiększyć prywatność na balkonie?Konkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Jakie znacie skuteczne sposoby zaobserwowane u siebie lub u znajomych na zwiększenie prywatności na własnym balkonie? Mieliśmy takie wiklinowe maty, ale po pół roku są do wyrzucenia - wiatr, deszcz i słońce skutecznie je zniszczyły:(
Sponsor
Bardzo dobrym rozwiązaniem są specjalny taśmy. Taśmy osłonowe na balkon w pełni zakryją balkon, a do tego są bardzo wytrzymałe. Thermoplast daje 5 lat gwarancji na taśmy wykonane z polipropylenu, ktrer są odporne na promieniowanie UV.
Czy poradzę sobie z ich zamontowaniem i odpowiednim naciągnięciem?
Pewno, że tak. Taśmy montuje się samodzielnie, przydają się też klipsy zakończeniowe montowane na końcu przęsła trzymają one taśmy w maksymalnym napięciu. Bez sensu brać do tego montażystów, trochę wolnej chwili instrukcja chociażby z youtube i dasz radę, a jaka później satysfakcja. ;)
Ja poleciłabym coś naturalnego. Sama na swoim balkonie planuję zainwestować w meble ogrodowe z technorattanu, bo mam dosyć duży balkon i w naturalną zasłonę z bluszczu. :) Wygląda to moim zdaniem bardzo ładnie i naturalnie, ja wręcz uwielbiam zieleń także u mnie się to sprawdzi. Na pewno odradzam coś plastikowego - widziałam takie zasłony i wygląda to dosyć tandetnie.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.