TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: DachKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 

Muszę pokryć dach garażu (spadek 10%). Myślałem o blasze trapezowej, na zakładkę ok. 30 cm. Czy to dobry wybór?
Sponsor

Myślę, że takie pokrycie dachu jest jak najbardziej możliwe. Jeśli odpowiednio dobrana zostanie podkonstrukcja drewniana wraz z kontrłatami i łatami to dach będzie jak najbardziej szczelny. Trzeba jednak pamiętać o tym, aby wybrać trapezy o wyższych profilach (takich jak T35 czy T50), które odpowiednie będą do dachach o niskim nachyleniu. Nie bez znaczenia ma też materiał z którego zostanie wykonana blachodachówka. Dobrymi jakościowo blachami są na pewno blachy szwedzkie, tego typu jak chociażby tutaj - http://szwedzkablacha.pl/services/.
Sprawdź warunki w ściądze http://www.mgprojekt.com.pl/blog/jak-dobrac-pokrycie-dachu:) Tam jest dokladnie rozpisane do jakiego spadku jakie pokrycie powinno zostać użyte. Ogólnie polecam tę stronę jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące budowlanki - osobiście dużo się dowiedziałam podczas remontu swojego mieszkania i uważam, że sporo "uratowałam" z tego co mogło się zadziać gdybym nie weryfikowała pracy robotnikow ;)
Blacha trapezowa jest jak najbardziej dobrym wyborem, teraz pozostaje kwestia jakiej klasy blachę wybrać. Jeżeli szukasz czegoś na lata, trwałego, to np. Bratex oferuje dobre blachy trapezowe http://www.bratex.pl/trapez/trapez/ Sama jestem zachwycona wyglądem tych blach, szczególnie T8 - rzadko spotykanej.
jesli dokonasz wybory materiały, a nie miałbyś ekipy , polecam specjalistów z Alptrek. oni, bez problemy wykonają prace na wysokościach , w tym dekarskie.
Przy produkcji dachu to chyba konieczne jest skorzystanie z takiej usługi jak tutaj gięcie blach. W ten sposób wszystkie elementy będą do siebie pasować prawda?
Gdyby ktoś z was szukał firmy zajmującej się odśnieżaniem to możecie zajrzeć do http://odsniezaniewarszawa24.pl/ . Bardzo dobra oferta, którą warto sobie sprawdzić.
Witam.
Najlepiej zadzwoń i dowiedz się wszystkiego w doświadczonej firmie jak Włastal, który doradzi i pomoże w wyborze. Możesz również zdecydować się na tańszą wersje blachy na rąbek,wygląda nowocześnie jest lekka i ma montaż na zatrzask http://www.wlastal.pl/pl/blachy_na_rabek.php .
A ja myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest dachówka kompozytowa - to rozwiązanie na lat, no i ładnie wygląda. Niby to tylko garaż, ale warto zrobić dach porządnie i być zadowolonym.
Jeśli szukacie solidnych dachówek w atrakcyjnych cenach, to możecie sprawdzić także te - dachówka roben piemont. Uważam, że również i wam może się ich oferta przydać, jest to dobry producent dachówek ceramicznych.
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.