TwojFachowiec.net

Przejrzyste usługi w sieci

Competence Examination Center
  • Potrzeby
  • Kategorie
  • Zawody
  • Grupy dyskusyjne

Odpowiedz

 

 
Temat: Agregat malarskiKonkurs - "Książki dla aktywnych"
 
AutorWypowiedź
 
Witam
Jaki agregat malarski wybrać? Interesuje mnie malowanie powierzchni ok 4000m2 Zależy mi na niezawodności sprzętu bo nie mam zamiaru użerać się potem z serwisami i wymianą komponentów.. Doradzcie coś
Sponsor
Ciężko jest doradzić coś, co spełni w 100% twoje oczekiwania. Może firma Sinaer? Mój mąż miał kiedyś agregat malarski, ale właśnie cały czas się psuł. Teraz postawił na zwykłe wałki, pędzle, packi i kuwety:) Ale zajął się remontami mieszkań, a nie przemysłówką. Większość akcesoriów malarskich zamawia teraz z http://www.belton.pl i jest bardzo zadowolony. Nie ma z nimi żadnych problemów. Zamówienia przychodzą szybko i większość akcesoriów mają dostępne od ręki. Najbardziej chwali sobie rączki malarskie, bo są ergonomiczne i pasują na większość wałków które posiada.
Szukając wysokiej jakości farb warto zajrzeć do https://budujmy.eu/pol_m_Farby-pigmenty-impregnaty-koloryzujace-425.html. Można znaleźć u nich produkty znanych marek w atrakcyjnych cenach. Sprawdźcie sami.
Witam mam do przewiezenia dużą ilość farb , wybielaczy oraz rozpuszczalników. Potrzebuję do tego specjalnego transportu ponieważ niektóre substancję są żrące trafiłem na stronę Adecon http://adecon.pl/przewoz-towarow-niebezpiecznych-transport-adr/ która zajmuje się przeróżnymi transportami i właśnie zauważyłem że przewozem materiałów niebiezpiecznych równiez więc chyba skorzystam:)
 

Copyright:

Copyright © 2018 TwojFachowiec.net
All rights reserved.